פדיון נפש

פדיון נפש
פדיון נפש

נסתרות דרכיו של הקב"ה ולמרות שאדם עושה השתדלות גדולה לעיתים ניחתת עליו מכת גורל או שהוא מוצא את עצמו על פרשת דרכים וחייב להתחיל מחדש, נפשית ורגשית. קורה לפעמים שדברים משתבשים בחיים וכשתוכפים האסונות או מצטברות הבעיות אנחנו מפשפשים במעשינו ומנסים להבין היכן טעינו.

המעשים שלנו מקרבים אותנו לה' או חלילה מרחיקים אותנו, ולכן כשיש קשיים בכל תחום שהוא ברור לנו שמשהו חייב לעבור תיקון מסוים. שערי תשובה לא ננעלו ואנחנו כבניו של הקב"ה מאמינים שנוכל לתקן אם רק נרצה ונעשה את הדבר הנכון ונבקש על נפשנו.

רוצים שנבצע עבורכם את הפדיון? חייגו עכשיו: 03-5704622
או מלאו את הטופס למטה.

פדיון נפש – איך מתקנים את הגזירה?

רבים מאיתנו עושים השתדלות גדולה בתחומים כמו שידוכין, פרנסה או חינוך הילדים אך למרות המאמצים הגדולים – ההשתדלות לא תמיד מועילה. לעיתים מדובר בגזירות רעות של ממש הבאות עלינו באמצעות צרות שקשה לנו מאוד להסביר למה הן קורות.

פדיון נפש היא סגולה נפלאה שיכול לעזור לכל אחד ובכל עת. פדיון נפש היא הדרך שלנו להסיר מעצמנו את העול של הגזירה, לנסות לשנות את המציאות לטובה.

פדיון נפש – איך מתבצע הטקס?

פדיון נפש את הטקס לא עושים לבד משום שצריך לצקת לזה לא רק תוכן אלא גם לומר נכון את המשפטים המבקשים להמתיק דין מלכות ולקרוא לצדק. הסכום שנותנים לתרומה הוא לפי גימטריה של השם של המבקש את פדיון הנפש מספר פעמים מסוים, ולא פחות מ-180 שקלים.

תיקנו המקובלים שהסכום אותו צריך לתת הוא לפחות 180 שקלים, בבחינת עשר פעמים ח"י ובכך אפשר להמתיק את הגזירות. הרב הפודה מסדר את המטבעות השונות ומתחיל בקריאת פסוקים שיש בהם סגולה העוזרת להסיר את הגזירות מן האדם. הוא מערבב את המטבעות כדי להמתיק את הדינים ולבטל את רוע הגזירה. הרב העורך את פדיון הנפש אומר כמה מן התפילות שתיקנו המקובלים, והפונים אל הרב חוזרים אחר התפילה בכוונה רבה.

רבני קופת הקודש חזון איש מתפללים ומבקשים עבורכם מכל הלב את החסד הגדול של המתקת הדינים בכוונה מלאה. מכיוון שאומרים גם שמות וצירופים קדושים יש לעשות זאת עם רב שמצוי בחכמת הקבלה ומלומד בעניינים אלה.

מה חשוב לדעת על פדיון הנפש?

הפדיון מועיל לדברים רבים: לזיווג הגון, לזרע של קיימא, לרפואה שלמה בקרוב, להצלחה בפרנסה, שלום בית בין בני זוג, חינוך ילדים, אדם שמרגיש שמזלו לא שפר עליו, ולכל דבר וכל ענין בין גדול בין קטן היו רבותינו גדולי המקובלים עושים פדיון נפש יותר מכל סגולה אחרת והיו נושעים, לסיכום אפשר לומר בוודאות מוחלטת שפדיון הנפש הוא מסוג התיקונים היותר בדוקים ומנוסים משאר סגולות הקיימות.

אז כשאתם מחפשים את הדרך לתשובה אמיתית ולתיקון שישפר את חייכם ויעזור לכם לקבל את הברכה שמגיעה לכל אחד, פדיון הנפש יסייע לכם להתחיל מחדש

השאירו כעת שמות לתפילה:פרטי התורם: