רב שעושה פדיון נפש

תוכן עניינים:

רב שעושה פדיון נפש
רב שעושה פדיון נפש

פדיון נפש נועד לבטל גזרות, לשנות את מזלו של האדם ולתת לאדם סגולות טובות של בריאות ורפואה. תיקון פדיון נפש מיועד להשפיע על האדם כולו ברוחניות ובגשמיות.  חשוב לדעת, שגם כאשר מבצעים פדיון נפש למטרה מסוימת הפעולה פועלת בדברים רבים אחרים.

כדי לעשות פדיון נפש זקוקים לידע עצום בתורה ולידיעות עמוקות בתורת הקבלה. על רב שעושה פדיון נפש להיות בראש ובראשונה אדם ירא שמיים ומלומד בתורת הנגלה ובתורת הנסתר. בכל דור, מעטים הם הרבנים שיודעים לעשות פדיון נפש על פי חכמות הקבלה, ולכן מגיעים אליהם אנשים מכל רחבי הארץ והעולם.

רוצים שנבצע עבורכם את הפדיון? חייגו עכשיו: 03-5704622
או מלאו את הטופס למטה.

באיזה רב כדאי לבחור לפדיון נפש?

הורדת השפע בעולם וביטול הגזירות הרעות באמצעות פדיון נפש יכולה להיעשות רק בידי רבנים הבקיאים בחוכמת הקבלה. לכן נרצה לבחור רב בעל ניסיון שידוע בנסים ונפלאות. את הבחירה שלכם ברב המתאים כדי לבצע בכובד ראש, ולהיעזר בהמלצות של אנשים שהגיעו אל הרב וביצעו אצלו פדיון נפש. כדאי לחפש רב שמתמחה באופן נקודתי בבעיות דומות לזו שלכם. אל תשכחו לוודא שבחרתם בצדיק, בקי בתורה ובקבלה ובעל יראת שמיים.

פדיון נפש – איך עושים את הפדיון?

לטובת הפדיון יהיה עלינו להכין מטבעות כסף (צבע כסף) עם דגש על שקלים. צבע כסף לפי תורת הקבלה ידוע כצבע שמשקף רחמים בעוד הצבע זהב משמעו דין. אם אתם מתכננים קנייה משמעותית כדאי להשתמש בכספים בצבע כסף. במידה ולא ניתן להשתמש בצבע כסף נשתמש בכספים בצבע לבן, ירוק, כחול וצהוב. כדאי לצמצם שימוש בכסף בצבע אדום או שחור שמסמלים דין. לטובת הפדיון ניקח את המטבעות ונבצע ספירה עם כוונת קדושים, תהילים ותפילה מיוחדת. כדאי לתאם את הפגישה עם הרב בשעות הבוקר שהן ידועות כזמן של רחמים. הזמנים הטובים ביותר לפדיון נפש הם שעות הבוקר לאחר התפילה.

איזה סכום כסף דרוש לפדיון נפש?

על מנת לבצע פדיון נפש עלינו להצטייד מראש בסכום של 160 שקלים במטבעות כסף. הסיבה לכך היא הכתובים "כי אדם עץ השדה" והכתוב "כי בצלם אלוקים עשה את האדם". עץ בגימטרייה שווה 160 וכך גם המילים צלם וכסף. הכוח של הכסף מבטל את הגזירה הרעה. במעמד פדיון נפש נהוג גם לתת כסף לצדקה. כאשר אדם לוקח מכספו שהרוויח בזעת אפו ונותן אותו לצדקה, האדם נותן חלק מעצמו ויש לנתינה הזו יכולת אדירה לבטל גזרות. סכום הכסף שניתן נקבע בהתאם ליכולת. כל אדם רשאי לתת כפי יכולתו ורצונו ולזכות במעלות.

מתי כדאי לבצע פדיון נפש?

הפדיון מתאים לביטול כנגד כל גזירה רעה או השפעה רעה שיש על אדם מסוים. כך למשל, רב שעושה פדיון נפש יוכל לסייע במקרים של חולי, פציעות וקשיים נפשיים. אם יש על אדם גזירה יהיו מקרים בהם תיקון שמתבסס על פדיון נפש יצליח לבטל אותה כליל.

ניסים גדולים התרחשו לאחר פדיון נפש אצל זוגות שלא הצליחו להביא ילדים לעולם. אחרי שנים רבות של עקרות הזוג התברך בבנים זכרים. גם מקרים של הפלות מרובות מקבלים מענה באמצעות תיקון פדיון נפש שמסיר את עין הרע.

השאירו כעת שמות לתפילה:פרטי התורם: