סגולה לפרנסה

תוכן עניינים:

סגולה לפרנסה
סגולה לפרנסה

ישנם לא עלינו, יהודים רבים שמוצאים עצמם בשלב מסוים בחיים במצוקה. זו עלולה להיות מצוקה רגשית, נפשית או כלכלית ובמקרים מסוימים אותם יהודים נזקקים לסיוע אמיתי וזאת כדי שהם יוכלו לחזור אל התלם כמה שיותר מהר.

בין אם מדובר על ילד במצוקה שעלול לנשור מהלימודים ובין אם באלמנות במצוקה כלכלית שמתקשות להשתלב במעגל העבודה. מצוות החסד וגמילות החסדים היא מצווה מיוחדת, ולכן קיימים ארגוני צדקה רבים הנרתמים לעזרה עבור אותם יהודים במצוקה.

סגולה לפרנסה – שילוב נשים קשות יום במעגל העבודה

בין שלל הפעילויות שנעשות על ידי ארגוני צדקה וכאשר מדובר על סגולה לפרנסה והצלחה . עמותת "בית אברהם" פועלת כדי שנשים קשות יום, המתקשות לפרנס את משפחתן, יוכלו לעשות זאת. אותן נשים מקבלות מענה מלא ומצליחות במקרים רבים לחזור לשוק העבודה ולהשיב את החיים שלהן למסלולן.

סגולה לפרנסה – מתן טיפול רגשי לילדים

סגולה לפרנסה – דרך נוספת בה פועלת "בית אברהם" היא לספק מענה אמתי של טיפול רגשי לילדים המתמודדים עם קשיים בחייהם. המענה שאותם ילדים יכולים לקבל יכול להיות בעזרת פנייה לפסיכולוג או כל גורם מקצועי אחר שיוכל להקל את מצוקתם ולאפשר לכם להתחזק מבחינה נפשית, לפתח גישה חיובית ולהתמודד עם הרגשות שלהם.

לסייע לילדים 'נושרים'

ישנם לא מעט תלמידים שמגיעים ממשפחות במצוקה שלא זכו לקבל סגולה לפרנסה וכתוצאה מכך הם נמצאים בסכנת נשירה מהלימודים. קופת ״בית אברהם״ יודעת לספק לאותם ילדים מענה אמתי ולסייע לכם ולמשפחה שלהם כלכלית וזאת כדי שהם יוכלו לשוב ולהתמקד בלימודים, בדיוק כפי שצריך להיות. קופת ״בית אברהם, כבר סייעה ל – 1000 ילדים להישאר בעניינים וזאת כל עוד מדובר על הלימודים והעתיד שלהם.

מעניקים אוכל למשפחות רעבות

יש משפחות רבות הסובלות כידוע ממצוקת רעב ולעיתים אפילו חס וחלילה, בני המשפחה הולכים לישון רעבים. 'בית אברהם' מסייעת באמצעות הענקת אוכל ביד נדיבה למשפחות שסובלות ממצב כלכלי קשה. תרומת האוכל הזו מסייעת לאותם אנשים לא לישון רעבים והיא מביאה לשינוי אמתי ולשיפור משמעותי של חייהם בסופו של דבר.

סגולה לפרנסה והצלחה עם קופת ״בית אברהם״

במשך יותר מ – 60 שנה עוסקת קופת אברהם באינספור מעשי צדקה. הקופה מסייעת לאנשים במצוקה מכל גווני הקשת. החל מילדים שזקוקים לסיוע כדי למנוע נשירה וכלה במציאת פרנסה לנשים. זאת לצד הענקת סיוע כלכלי ישיר למשפחות במצוקה ומתן מענה רגשי וטיפולי לילדים שזקוקים לכך. הקופה שנוסדה על ידי התלמיד הגאון רבי דוד חיים שטרן שליט״א מסייעת לאנשים ומשפחות להתמודד עם הקשיים הרבים ולשפר את מצבם, סגולה לפרנסה בעזרת סיוע לזולת, תרמו עכשיו.

השאירו כעת שמות לתפילה:פרטי התורם: