סגולה לזיווגים וזרע של קיימא

אנו מאמינים שתפילה לקב"ה, הנשמעת בשמיים בזכות הצדיקים ומקבלת "דחיפה קטנה" יכולה להתגשם ויעידו על כך אינספור אנשים התורמים לזכר צדיק מסוים ומתפללים לאותה סגולה וזוכים לנס בחייהם בזכות אותו צדיק.

מי אנחנו ואיך נוכל לעזור לכם? אנו בעמותת קופת הקודש 'חזון איש' נשלח נציג מקופת הצדקה, במיוחד עבורכם, לתפילה מיוחדת לסגולה לזיווג בזכותו של הצדיק מרן בעל החזון איש זצוק"ל. קופת בית אברהם פועלת כבר למעלה מ60 שנה ומבצעת מעשי צדקה שונים מדי יום ליהודים רבים. הקופה הוקמה לשמו וזכרו של מרן החזון אי"ש זיע"א ומאז פועלת לטובת עם ישראל במעשי צדקה רבים, תרומות, שיקום ותמיכה. כעת תוכלו לתרום את תרומתכם ולבקש סגולה בדוקה ומנוסה לזיווג כאשר תלמיד חכם מטעם קופת בית אברהם יצא אל אזור ציונו של הקדוש ויתפלל עבור בקשתכם.

תרומה לנזקקים
תרומה לנזקקים

סגולה לזיווגים וזרע של קיימא

אנו מאמינים שתפילה לקב"ה, הנשמעת בשמיים בזכות הצדיקים ומקבלת "דחיפה קטנה" יכולה להתגשם ויעידו על כך אינספור אנשים התורמים לזכר צדיק מסוים ומתפללים לאותה סגולה וזוכים לנס בחייהם בזכות אותו צדיק.
מי אנחנו ואיך נוכל לעזור לכם? אנו בעמותת קופת הקודש 'חזון איש' נשלח נציג מקופת הצדקה, במיוחד עבורכם, לתפילה מיוחדת לסגולה לזיווג בזכותו של הצדיק מרן בעל החזון איש זצוק"ל.

אנו בעמותת קופת הקודש 'חזון איש' נשלח נציג מקופת הצדקה, במיוחד עבורכם, לתפילה מיוחדת לסגולה לזיווג בזכותו של הצדיק מרן בעל החזון איש זצוק"ל.

תמכו בנו וקבלו שי - מצית מפואר להדלקת נרות שבת

תרמו עוד היום קבלו מצית הדלקת נרות ותזכו לישועות

השאירו פרטים

קמע בדוק ומנוסה, מצית עם חתימת הרב שטרן שליט"א. רבים מסוגל לזיווג הגון וזרע של קיימא

"בית אברהם" מציעה לכם את מטבע הזהב המופלא, כשהתשלום מופנה לתרומה עבור עניים, אלמנות, ילדים רעבים.

"בית אברהם" מציעה לכם את מצית הדלקת הנרות עם חתימת הצדיק , כשהתשלום מופנה לתרומה עבור עניים, אלמנות, ילדים רעבים.

"הייתי מצוי זמן רב בקושי כלכלי משמעותי, חברים המליצו לי לתרום ולקבל את המטבע. מיד לאחר מכן התקבלתי לעבודה שכלל לא חשבתי שאצליח להתקבל עליה. מאז אני חי ברווחה ב"ה"

"העסק שלי נסגר בעקבות הקורונה,עמדתי בפני מצוקה גדולה. אני משוכנע שבזכות רכישת המטבע נפלה לידי הזדמנות עסקית יוצאת דופן ששינתה לגרי את מצבי לטובה!"

"לא עלינו חליתי במחלה קשה והרופאים לא היו אופטימיים שאחלים. לאחר שקניתי את המטבע והכסף הלך לנזקקים, חל שיפור משמעותי במצב המחלה ללא שום הסבר"

קופת “בית אברהם” נוסדה על שמו ולזכרו הטהור של מרן החזון אי”ש זיע”א, על ידי תלמידו הגאון הצדיק רבי דוד חיים שטרן שליט”א, אשר התפרסם ברבות השנים בצדקותו המופלגת, עצותיו הסגוליות וברכותיו המופלאות שאינן שבות ריקם.

כבר שישים שנה, שנה אחר שנה, יום אחר יום, פועלת קופת בית אברהם במעשי צדקה ענפים בסכומים חסרי תקדים, כשכל הפעולות הללו נעשות מאחורי הקלעים, בהשקט והצנע לכת. שלא לבייש את המקבלים.

הרב שלום ארוש הוא מהבולטים שבין רבני ברסלב הידוע במסירות הנפש שלו לכל אחד מישראל ובסגולותיו המיוחדות והמפורסמות. על מטבע זה עם השמות הקדושים אמר הרב "כל הרוכש מטבע זה לא יהיה לו כל חסרון כיס, והקב"ה יזמן לו פרנסה בשפע ותשרה הברכה בביתו".

רוצים למצוא זיווג לכם או לידכם בקרוב? מציל מגזירות קשות ועוזר לרבים

השאירו פרטים שמעו על הסגולות הרבות הקיימות, ובנוסף קבלו שי - מצית הדלקת נרות